Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Powiat sochaczewski - finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły” w Teresinie

29-05-2012, kategoria Aktualności

Powiat sochaczewski - finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły” w Teresinie    11 czerwca br., o godzinie 13.00 w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji przy Al. XX-lecia 32 w Teresinie, odbędzie się uroczysty Finału Powiatowy Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.

    Dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych i klas I-II szkół gimnazjalnych, reprezentujące 7 gmin i miasto z powiatu sochaczewskiego (Brochów, Iłów, Młodzieszyn, Nowa Sucha, Rybno, Sochaczew, Teresin) przystąpią do konkursu wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym biorąc udział w egzaminie teoretycznym (test z zakresu przepisów ruchu drogowego) oraz praktycznym (przejazd po torze rowerowym).

    Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy Finału Powiatowego Konkursu otrzymają zestawy rowerzysty zawierające: kask rowerowy, kamizelkę odblaskową, oświetlenie do roweru, elementy odblaskowe oraz podręcznik „Moje pierwsze prawo jazdy – karta rowerowa”.

    W eliminacjach gminnych weźmie udział ok. 4.800 dzieci, a do finału przystąpi 160 dzieci.Polub Nas na Facebook-u :-)Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze