Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Powiat sierpecki: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły” w Goleszynie

22-05-2012, kategoria Aktualności

Powiat sierpecki: finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły” w Goleszynie    4 czerwca br. o godzinie 13.00 w Szkole Podstawowej przy ul. Niepodległości 2 w Goleszynie odbędzie się uroczyste zakończenie Finału powiatowego Konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”.

    Dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych i klas I-II szkół gimnazjalnych, reprezentujące 6 gmin i miasto z powiatu sierpeckiego (Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, Sierpc, Szczutowo, Zawidz) przystąpią do konkursu wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, biorąc udział w egzaminie teoretycznym (test z zakresu przepisów ruchu drogowego) oraz praktycznym (przejazd po torze rowerowym).

    Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy Finału powiatowego Konkursu otrzymają zestawy rowerzysty zawierające: kask rowerowy, kamizelkę odblaskową, oświetlenie do roweru, elementy odblaskowe oraz podręcznik „Moje pierwsze prawo jazdy – karta rowerowa”.

    W eliminacjach gminnych weźmie udział ok. 3.400 dzieci, a do finału przystąpi 140 dzieci.Polub Nas na Facebook-u :-)Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze