Doświadczenia - Portal Edukacyjny - Wychowanie Komunikacyjne
Nauczyciele » Aktualności
Powiększ tekst:
Powiększ tekstPomniejsz tekst

Konkurs Małych Grantów

21-03-2012, kategoria Aktualności - Porady

Konkurs Małych Grantów    Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego ogłasza Konkurs Małych Grantów na projekty związane z podniesieniem bezpieczeństwa ruchu drogowego. Celem konkursu jest wspieranie małych projektów prowadzonych przez organizacje non-profit zajmujące się tym problemem.

    Regulamin konkursu oraz wzory wniosku i budżetu można znaleźć na stronie Partnerstwa pod linkiem: http://www.pbd.org.pl/wydarzenia/single/id/748

    Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego jest organizacją skupiającą w swoich szeregach przedstawicieli trzech sektorów: publicznego, prywatnego i pozarządowego. Biorąc pod uwagę mnogość lokalnych inicjatyw zmierzających do poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz fakt braku wystarczających środków finansowych na przeprowadzenie tych działań, Partnerstwo w ramach posiadanych środków pragnie wesprzeć projekty o charakterze lokalnym. W myśl zasady: „Myśl globalnie, działaj lokalnie”, stara się wspomagać cenne pomysły, które wpłyną lokalnie na podniesienie stanu bezpieczeństwa, ale jednocześnie pozwolą na zmianę globalnych statystyk dla naszego kraju.

    „Ogłoszony przez Partnerstwo Konkurs Małych Grantów jest nie tylko szansą dla małych organizacji non-profit na pozyskanie funduszy na często niezwykle ciekawe projekty podnoszące bezpieczeństwo na drogach, ale przede wszystkim szansą dla społeczności lokalnych na wzięcie spraw w swoje ręce i zadbanie o bezpieczeństwo. Ciągle dochodzą nas słuchy o świetnych pomysłach i ludziach z pasją podchodzących do problemu bezpieczeństwa. To dla nich jest ten konkurs. Mam nadzieję, że wpisze się on trwale w kalendarz działań brd w Polsce” – powiedział Bartłomiej Morzycki, Prezes Stowarzyszenia Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego.

    W celu uzyskania szerszych informacji organizatorzy zachęcają do odwiedzania strony internetowej www.pbd.org.pl lub kontaktu z Dyrektorem biura, Borisem Poleganowem: boris.poleganow@pbd.org.pl,+48 608 622 297.Polub Nas na Facebook-u :-)Dodaj komentarz
Kod weryfikujcy
Przepisz kod z obrazka:
Twoje imię(*):
Komentarz(*):
 


Wasze komentarze